• info@humandanismanlik.com
Thumb

Genetik Test

İnsan avucu üzerindeki papiller çizgilerin desenilerini inceleyen bir bilim dalıdır.Dermatoglifikler anne karnındaki hayatımızın yaklaşık 10-18. haftaları arasında belirmeye başlarlar. Ayaklardaki desenler ellere göre birkaç hafta daha geç oluşur. 19. haftada ise, derimizin deseni hemen hemen tamamlanır.

Deri çizgilerimiz; doğumdan ölüme kadar yaşla ve çevre tesirleriyle değişmediği gibi, çok özenle yaratılmış ince yapılan ile kişiden kişiye oldukça farklılık gösterir.

Hiçbir kimsenin dermal çıkıntıları diğer bir insana benzememektedir. Alexei Vlasov Vladimiroviç, Uluslararası Birliği Dermatoglifik Kurulu (IntDA) Başkanı, genetik işaretleri ile bireylerin psikolojik özelliklerinin belirlenmesi metodolojisinin uzmanlarından biridir.

Dermatoglifik Bilimi

Deri desenlerinin türleri ve yapıları kişiye özeldir. Desen türlerini sınıflandırmak genetik özelliklerinizi ortaya cıkaramaya yardımcı olacaktır. Son yıllarda birçok bilim adamı dermatoglifik alanında çalışmak ve bilimi geliştirmek için büyük çaba sarfetmektedirler. Dermatoglifik biliminin kuruluşundan bu yana 100 yil geçti ve bu nedenle en genç ve umut verici bir bilim olarak kabul edildi. Artık testler sayesinde bir kişinin karakteri, mizaç tipi, davranışsal adaptasyon türü gibi birçok alanda bilgi edinmek mümkündür.

Dermatoglifik işaretleri aracılıyla yapılan testin doğruluk yüzdesi % 95e kadar ulaşmaktadır. Bu yüzdeler ise deri desenlerinin ne kadar önemli ve doğru bilgi taşıdıklarını gösterir.

Biyometrik Test Ne İçin Gereklidir?

Dünyada milyonlarca insan çalıştıkları işten ya zevk almıyorlar ya da daha fazlasını istiyorlar. Doğa hangi yetenekleri size vermiş? Çocuklarınızın potansiyellerini keşfetmekte ve yönlendirme konusunda zorluklar mı yaşıyorsunuz? Yeteneğinizi nasıl keşfedebilirsiniz? Potansiyelinizi nasıl keşfedebilir ve başarıya nasıl ulaşırsınız?

Şirketiniz bünyesinde bulunan kişilerin moral motivasyonu takım çalışmasına uygun olup olmadıkları,hangi alanlara hangi personelin yerleştirilmesi çok daha verimi motivasyonu adaptasyonu artıracağını,stajyerlerinizin başarı poyansiyellerini keşfedip daha uyumlu çalışma ortamları takım arkadaşları oluturabileceğinizi biyor musunuz?

Test Nasıl Yapılır?

İnsanın parmak izleri, hayat boyunca değişmez, bu nedenle her yaştan insan biyometrik test yaptırabilir. Test’i yapmak için 10 parmağınızında deri desen türünü programa yüklemelisiniz. Birkaç dakika içinde program verileri işler ve kişisel biyometrik raporu oluşturur.Doğuştan potansiyelinizi gösteren ayrıntılı biyometri raporu hazırlanır.

Güvenlimidir?

Genetic-test programı; parmak izlerin görüntüsünü kaydetmez ve işlemez. Kişinin kimlik bilgileri testin doğruluğu için gerekli değildir. Parmaklarda bulunan desen türlerini bilmek yeterlidir. Tarayıcıdan alınan görüntüye göre öperatör desen türünü belirler fakat sisteme kaydetmez..

Randevu Alın!

Hemen bizimle iletişime geçerek randevu talebinde bulunabilirsiniz.

05413814804

× Merhaba!