• info@humandanismanlik.com
Thumb

Astroloji

Astroloji; yıldızlar ve gezegenlerin bize gösterdiği işaretleri okuma sanatıdır. Herşey bizimle ve olaylara bakış açımızla ilgilidir.Astroloji dönemleri, fırsat alanlarını, muhtemel hastalıkları, şanslı zamanları, potansiyellerinizi doğum haritanızda inceleyebilmenizi sağlar. Sizi kısıtlayan, zorlayan alanları, gecikmeleri gösterir.

Astrolojinin amacı; olanlar için gezegenleri olayları suçlamak yerine, aksine gezegenlerle ilgili belirtiler yardımıyla kendimizi keşfetme yolculuğudur.

Geleceğimiz ve hayatın labirentli kısımlarında çizeceğimiz yol haritası ve rehberdir.Kendimizi okuma, keşfetme, farketme, yönetme yolculuğunda fener hükmündedir.

Doğum haritanız sayesinde, gezegenlerin zorlayıcı etkiler yaptığı dönemlerde gerekli gayret ve azmi gösterirseniz tüm zorlukları aşabilir, farkında bile olmadığınız içinizdeki gücü ortaya çıkarabilirsiniz.

ASTROLOJİ günümüzün popilist yaklaşımından ibaret değildir.Gezegen ve yıldızların enerjilerinin yaşamımıza, kararlarımıza, kariyerimize ve kendi iç dünyamıza çıkabileceğimiz içsel bir yolculuktur.

Astroloji; kişinin kim olduğunu, nereden gelip nereye gitmesi gerektiğini anlatan ve mükemmel işleyen matematik döngüsü üzerine kurulmuş bir alandır.

Her doğum haritası aynı parmak izimiz gibi kendine hastır. Bize potansiyellerimizi, ilerlememiz gereken alanları, zorlanacağımız noktaları ve yaşam amacımızı anlatır. Bu anlayışla özgür irademizi kullandığımızda hayatımızın yönünü belirler. Çünkü insanın karakteri kaderidir.

Kişi öğrendiği zaman öncelikle kendine, sonra da olaylara karşı yüksek farkındalık geliştirir.

SEVGİLİ AİLELER ANNELER BABALAR
Günümüz şartlarında çocuklarınızla iletişimde zorlanıyor olabilirsiniz.Onlarla iletişimi nasıl kuracağınızı,hobilerini fobilerini,sanatın hangi dalında/dallarında başarı sağlayabileceğini, keşfedememiş olabilirsiniz. Eğer sizde çocuğunuzun potansiyellerini keşfetmek, gelecek planlamasında fıtratına uygun kariyer planması yapmak,mizacına uygun ders çalışma ve anlama şeklini keşfetmek,psikolojik açıdan çocuklarınızın ruh dünyası hangi durumda ve ortaya çıkmamış çıkamamış potansiyelleri neler.

TÜM BUNLARI VE ÇOK DAHA FAZLASINI merak ediyor ve bunları keşfedip ÇOCUKLARINIZA KATKIDA BULUNUP YAŞAMINIZI ÇOK DAHA KALİTELİ HALE GETİRMek hatta BUNUNLA BERABER GELECEK PLANMASINDA ÇOCUKLARINIZA DOĞRU YÖNLENDİRME YAPABİLMEK istiyorsanız hepsi ve daha fazlasını çocuğunuzun doğum haritasında bulabilirsiniz.

İŞ İNSANLARI İÇİN ASTOROJİ
Günümüzde şirketlerin insan kaynakları bölümünde, işe alımlarda, stajyerlerin görev alacağı alanlarda zaman zaman problemlerle karşılaşilaşabiliyor, yönlendirme veya vazifelendirmede güçlük çekilebiliyor. Veya uygun yatırım zamanları, uygun iş başlangıç tarihleri/şirket açılış tarihleri vb. konularda belirsizlikler yaşıyor olabilirsiniz.

Tam bu noktada ASTROLOJİ kurumlarda yol haritası belirlemede önemli bir rehber olarak iş dünyasında tercih edilir hale geldi.Gezegenlerin konumları sayesinde yol haritanızı belirlemek, gelecek adına adım atarken çok daha rahat,kolaylıkla ve konforlu bir şekilde yol alabilmeniz adına ASTROLOJİ sizler için önemli bir fener olacaktır.

Çalışanlarınızın veya ortaklarınızın hangi konumlarda görevlendirileceğini belirleyebilir, kişilerin potansiyellerini keşfedebilir iş birlikleri ortaklık veya işe alımlarda çok daha kolaylaştırıcı ve planlı yol alabilirsiniz.

Yatırımlarınızda en doğru zamanlama para yönetiminde nasıl aksiyon almanız gerektiği uygun yatırım tarihleri, marka veya kurum açılış tarihlerinin gökyüzündeki yerleşimleriyle yıldızınızı ve tabiki geleceğinizi daha güvenli adımlarla parlatmak MÜMKÜN…

Randevu Alın!

Hemen bizimle iletişime geçerek randevu talebinde bulunabilirsiniz.

05413814804

× Merhaba!